A. Kurslarının tüm yıllarında yurtiçi, Avrupa Birliği ve uluslararası öğrenciler tarafından ödenmesi gereken öğrenim ücretleri için lütfen Öğrenci ücretleri ve finans web sayfasına bakın.

A. Lisans programlarımız, çevrimiçi Lisans Prospektüsümüzün A'dan Z'ye kurs dizininde listelenmiştir. Lisans İzahnamesi'nin basılı bir kopyasını da isteyebilirsiniz. Lisansüstü düzeyde, tümü lisansüstü öğrencileri belirli analitik ve araştırma becerileriyle donatmaya önem veren çok çeşitli öğretim ve araştırma dereceleri sunuyoruz. Bu eğitim, lisansüstü öğrencilerimizin araştırma alanlarına gerçek bir katkı yapmalarını, uluslararası kabul görmüş araştırma uzmanlarını sağlar.

A. Ders giriş koşulları için lütfen çevrimiçi Lisans Prospektüsüne veya çevrimiçi Lisansüstü Prospektüsüne bakın.

A. Üniversiteden sonra iş ve kariyer aramayla ilgili tavsiyeler için lütfen Kariyer ve İstihdam Hizmeti web sayfalarımıza bakın.

A.İnterBrand`ı ziyaret etmek için en iyi zaman, açık günlerimiz, kampüs turlarımız veya diğer resmi etkinliklerimizdir. Öğrenci adaylarına yönelik etkinliklerimizin detayları aşağıdaki gibidir. Düzenlenen etkinliklerimizden birine katılamıyorsanız, istediğiniz zaman gelip kampüslerde kendi rehberliğinizde bir tur düzenlemekten çekinmeyin. Şirketin açık kampüs politikası uygulamaktadır. Kendi rehberliğinde bir kampüs turu broşürü, kampüste yolunuzu bulmanıza yardımcı olacaktır.

A. Prospektüsü sesli, Braille veya büyük punto gibi alternatif bir formatta istiyorsanız,
lütfen bizimle iletişime geçin: telefon: 02122604000, 02122272128

Size yardımcı olmak ve sizinle konuşmak isteriz

İnterBrand, sizin başarınıza odaklanır ve sizlere yardımcı olmak ister. Biz, size özel eğitim programları sunmak için buradayız ve sizinle konuşmak istiyoruz. İster evde ister ofiste çalışırken, en iyi eğitim deneyimini yaşamak istiyorsanız, InterBrand sizin için en iyi seçimdir. Sormak istediğiniz herhangi bir soru veya endişeniz varsa, biz her zaman buradayız ve yardımcı olmak isteriz. İster telefon ile ister e-posta ile bize ulaşın, biz buradayız ve size yardımcı olmak için hazırız..

Bize bir yorum bırakın